Na úvodní stránku
Stravování a ubytování

Stravování

Upozornění: restaurace z provozních důvodů dočasně uzavřena.
Provoz restaurace je omezen pouze pro ubytované, popř. smluvené akce.

Hostinec u Kláštera nabízí jak vnitřní, tak venkovní posezení s bohatou nabídkou hotových a minutkových jídel a se širokým výběrem nápojů. Specializujeme se na českou kuchyni.

To vše v příjemném prostředí restaurace o kapacitě 60 osob spolu s odděleným salonkem o kapacitě 30 osob.

V letních měsících je v provozu krytá terasa pro 50 osob. V bezprostřední blízkosti terasy se nalézá dětský koutek.

Kromě klasického stravování pořádáme i rodinné oslavy, firemní večírky, svatby. Pořádané akce v letních měsících - kapacita do 50 osob, v zimních měsících do 40 osob.

Fotografie:

Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera Hostinec a pension U Kláštera
Mapa serveru Na úvodní stránku Napište nám Stravování Ubytování